Kontakt oss

Stein leveres over hele landet. Kontor og utsalg ligger på Danmarksplass i Bergen og produksjon og fabrikkutsalg i Arna. Ta gjerne kontakt og vi vil svare innen to virkedager. Hvis du sender til noen individuelt, så kan det ta lengre tid, grunnet sykdom og ferie, så raskeste svar får du ved å sende til felles e-post adresse.
SS1511-p-11.jpg
Kenny Sæthre

Daglig leder

 

post@saethre-sten.no
SS1511-p-7.jpg
Birgitte Hansson

Selger Danmarksplass

birgitte@saethre-sten.no
SS1511-p-3.jpg
Inge Hansen

Salg og lager Arna

inge@saethre-sten.no
S-S ansattbilder 31.08.16-2.jpg
Simon Juhl Andersen

Kjøkken og benkeplater Danmarksplass

kjokken@saethre-sten.no
Heidi.png
Heidi Sæther

Selger Arna

heidi@saethre-sten.no
SS1511-p-4.jpg
Elisabeth Martens-Meyer

Kjøkken og benkeplater Arna

kjokken@saethre-sten.no
SS1511-p-8.jpg
Ole Skorpen

Selger Danmarksplass

ole@saethre-sten.no
kari_hjemmeside.png
Kari Kobbeltvedt

Selger Danmarksplass

kari@saethre-sten.no
SS1511-p-1.jpg
Frank Loftås

Selger og gravsteinsansvarlig Arna

frank@saethre-sten.no
SS1511-p-2.jpg
Christian Konglevoll

Salg og lager Arna

post@saethre-sten.no
SS1511-p-6.jpg
Ronnie Sæthre

Leder fabrikk

 

post@saethre-sten.no
SS1511-p-9.jpg
Filip René Sæthre

Selger Danmarksplass

filip@saethre-sten.no
S-S ansattbilder 31.08.16-1.jpg
Vivi Sæthre

Selger Danmarksplass

post@saethre-sten.no
SS1511-p-5.jpg
Roald Nerhus

Salg og lager Arna

post@saethre-sten.no
S-S ansattbilder 31.08.16-3.jpg (1)
Gunnar Roy Midtun

Selger Danmarksplass

post@saethre-sten.no

Her finner du oss

Sæthre Stenindustri AS

Fjøsangerveien 57
5054 Bergen
55 20 55 20
post@saethre-sten.no

Åpningstider

Man-fred: 08:00 - 16:30

Torsdag: 08:00 - 18:00

Lørdag: 10:00 - 14:00

 

 

Fabrikk/utsalg

Arnatveitvegen 91
5262 Arnatveit
55 20 55 55
post@saethre-sten.no

Åpningstider

Man-fred: 08:00 - 16:30

Torsdag: 08:00 - 18:00

Lørdag: 10:00 - 14:00