Kontakt oss

Kontakt oss på telefon: 55 20 55 20 eller mail: post@saethre-sten.no Utstilling ligger på Danmarksplass i Bergen og produksjon med fabrikkutsalg i Arna. Stein leveres over hele landet.
SS1511-p-11.jpg
Kenny Sæthre

Daglig leder

 

post@saethre-sten.no
HildeJa_1.jpg
Hilde Ja Lund

Kundeansvarlig

hilde@saethre-sten.no
SS1511-p-3.jpg
Inge Hansen

Salg og lager Arna

inge@saethre-sten.no
S-S ansattbilder 31.08.16-2.jpg
Simon Juhl Andersen

Avdelingsleder kjøkken og benkeplater

kjokken@saethre-sten.no
SS1511-p-1.jpg
Frank Loftås

Avdelingsleder gravstein

frank@saethre-sten.no
SS1511-p-7.jpg
Birgitte Hansson

Kundeveileder Danmarksplass

birgitte@saethre-sten.no
Hanne
Hanne Haukaas

Kundeveileder Danmarksplass

hanne@saethre-sten.no
SS1511-p-2.jpg
Christian Konglevoll

Salg og lager Arna

post@saethre-sten.no
Heidi.png
Heidi Sæther

Kundeveileder Arna

heidi@saethre-sten.no
SS1511-p-4.jpg
Elisabeth Martens-Meyer

Kjøkken og benkeplater Arna

kjokken@saethre-sten.no
kari_hjemmeside.png
Kari Kobbeltvedt

Kundeveileder Arna

kari@saethre-sten.no
SS1511-p-6.jpg
Ronnie Sæthre

Leder fabrikk

 

post@saethre-sten.no
SS1511-p-9.jpg
Filip René Sæthre

Kundeveileder Danmarksplass

filip@saethre-sten.no

Her finner du oss

Utstilling

Fjøsangerveien 57
5054 Bergen
55 20 55 20
post@saethre-sten.no

Åpningstider

Man-fred: 08:00 - 16:30

Torsdag:   08:00 - 18:00

Lørdag:    10:00 - 14:00

Personvernerklæring

Fabrikk/Utsalg

Arnatveitvegen 91
5262 Arnatveit
55 20 55 55
post@saethre-sten.no

Åpningstider

Man-fred: 07:30 - 16:30

Torsdag:   07:30 - 18:00

Lørdag:    10:00 - 14:00

Personvernerklæring